kralikarna 9 kotců dvířka

Kód: 7820
Tip
Značka: Slavík
27 000 Kč
Na objednávku

Česká řemeslná výroba.

Kvalitní králíkárna. Masivní materiál.

Profesionální zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásně velká králíkárna s devíti kotci poskytuje velké útulné místo pro udržení malých zvířat. Vhodné pro chovné stanice zakrslých králíčků nebo velkochovatelů chovných králíků či jiných zvířat. Kvalitní řemeslné zpracování. Ověřeno zákazníky. Česká výroba.

Králíkárna je vyrobena ze silných dřevěných smrkových prken spojena speciálním spojem. Dvířka jsou zabezpečena kovovým zavíráním a králíkářským nebo bodovým pletivem. Uvnitř každého kotce na podlaze je kvalitní oplechování. Králíkárna je díky spádu podlah dozadu chráněna proti znečištění a zvířata mohou být díky tomu v suchu. Střešní krytina je v základu asfaltová lepenka. Za příplatek je možné dodat jinou krytinu.

Králíkárny pro hlodavce jsou bez jakéhokoliv nátěru nebo impregnace. Chráníme zdraví vašich zvířátek a mazlíčků. Za příplatek je možné provézt vnější nátěr. 

Doprava: králíkárna je vyráběna v celku. Pro nadměrnou velikost nelze rozvážet přepravní společností (z důvodu poškození ). 

Doprava Slavík:  zajištujeme sami po celé ČR . Cena dopravy je individuální dle vzdálenosti, bude oznámena po přijetí objednávky. Při skládání králíkárny z přívěsného vozíku je vždy nutná asistence odběratele. Králíkárna se složí za 1. uzamykatelné dveře nebo vrata. V případě, že se bude jednat o delší vzdálenost, zavazuje se objednatel uhradit částku 250,00 Kč bez DPH za 10 m přesunu králíkárny.

Osobního odběr: nakládka v sídle firmy Ohařice 8. Králíkárnu vám naložíme vysokozdvižným vozíkem.  Než přijedete s přívěsným vozíkem zkontrolujte si nosnost a rozměr plošiny vozíku. Králíkárna má vnější základny nohou 83 x 307 cm.  Váha cca 250 kg. Bez upínacích popruhů nelze přepravovat. Pokud přijedete dodávkou zkontrolujte si rozměry nákladního prostoru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Záruka: 2 roky
Materál: smrková nehoblovaná prkna síla 2,5 cm, pletivo, plech, kování
Povrchová úprava: čisté dřevo
Síla materiálu dřeva stojny: 8 x 8 cm
Podklad střešní krytiny: asfaltová lepenka v pásech
Pletivo: čtvercové
Rozměr základny: 83 x 307 cm
Vnitřek kotce: pozinkovaný plech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: