Králíkárna-5

Kód: 13768
Novinka Tip
Značka: Slavík
17 500 Kč
Na objednávku

Česká řemeslná výroba.

Kvalitní králíkárna. Masivní materiál.

Profesionální zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kvalitní králíkárna poskytuje velké útulné místo pro udržení malých zvířat, má 5 kotců, 3 nahoře a 2 větší dole.

Králíkárna je vyrobena ze silných dřevěných smrkových prken spojena speciálním spojem(zámek). Dvířka jsou zabezpečena kvalitním kovovým zavíráním a králíkářským nebo bodovým pletivem. Uvnitř každého kotce na podlaze je kvalitní oplechování. Králíkárna je díky spádu podlah dozadu chráněna proti znečištění a zvířata mohou být díky tomu v suchu. Střešní krytina je v základu asfaltová lepenka. Za příplatek je možné dodat jinou krytinu.

Králíkárny pro hlodavce jsou bez jakéhokoliv nátěru nebo impregnace. Chráníme zdraví vašich zvířátek a mazlíčků. Za příplatek je možné provézt vnější nátěr.

Doprava: králíkárna je vyráběna v celku. Pro nadměrnou velikost nelze rozvážet přepravní společností (z důvodu poškození ). 

Doprava Slavík:  zajištujeme sami po celé ČR . Cena dopravy je individuální dle vzdálenosti, bude oznámena po přijetí objednávky. Při skládání králíkárny z přívěsného vozíku je vždy nutná asistence odběratele. Králíkárna se složí za 1. uzamykatelné dveře nebo vrata. V případě, že se bude jednat o delší vzdálenost, zavazuje se objednatel uhradit částku 250,00 Kč bez DPH za 10 m přesunu králíkárny.

Osobního odběr: nakládka v sídle firmy Ohařice 8. Králíkárnu vám naložíme vysokozdvižným vozíkem.  Než přijedete s přívěsným vozíkem zkontrolujte si nosnost a rozměr plošiny vozíku. Králíkárna má vnější základny nohou 80 x 230 cm.  Celková výška králíkárny se střechou 190 cm, délka 150 cm a šíře 270 cm. Váha cca 200 kg. Bez upínacích popruhů nelze přepravovat. Pokud přijedete dodávkou zkontrolujte si rozměry nákladního prostoru. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Materiál: smrková nehoblovaná prkna síla 2,5 cm, pletivo, plech, kování
Povrchová úprava: čisté dřevo
Velikost králíkárny 5: výška vpředu 200 cm, vzadu 185 cm, šíře 230 cm, hloubka 80 cm + 50 cm čelní přesah + 20 cm zadní přesah
Síla materiálu dřeva stojny: 8 x 8 cm
Podklad střešní krytiny: asfaltová lepenka v pásech
Přesah přední střechy: 50 cm
Přesah zadní střechy: 20 cm
Pletivo: čtvercové
Velikost střechy: délka 255 cm, hloubka 150 cm
Velikost 3 kotců: 75 x 70 x 75 cm
Velikost 2 kotců: 112 x 112 cm
Výška stojek v předu od země: 50 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JR Avatar autora | 1.12.2023
S produktem jsem velmi spokojená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: