Králíkárna 4

Kód: 7814
Tip
Značka: Slavík
12 000 Kč
Skladem (1 ks)

Česká řemeslná výroba.

Kvalitní králíkárna.

Profesionální zpracování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kvalitní králíkárna poskytuje velké útulné místo pro udržení malých zvířat, má 4 kotce.

Králíkárna je vyrobena ze silných dřevěných smrkových prken spojena speciálním spojem(zámek). Dvířka jsou zabezpečena kvalitním kovovým zavíráním a králíkářským nebo bodovým pletivem. Uvnitř každého kotce na podlaze je kvalitní oplechování. Králíkárna je díky spádu podlah dozadu chráněna proti znečištění a zvířata mohou být díky tomu v suchu. Střešní krytina je v základu asfaltová lepenka. Za příplatek je možné dodat jinou krytinu.

Králíkárny pro hlodavce jsou bez jakéhokoliv nátěru nebo impregnace. Chráníme zdraví vašich zvířátek a mazlíčků. Za příplatek je možné provézt vnější nátěr.

Doprava: králíkárna je vyráběna v celku. Pro nadměrnou velikost nelze rozvážet přepravní společností (z důvodu poškození ). 

Doprava Slavík:  zajištujeme sami po celé ČR . Cena dopravy je individuální dle vzdálenosti, bude oznámena po přijetí objednávky. Při skládání králíkárny z přívěsného vozíku je vždy nutná asistence odběratele. Králíkárna se složí za 1. uzamykatelné dveře nebo vrata. V případě, že se bude jednat o delší vzdálenost, zavazuje se objednatel uhradit částku 250,00 Kč bez DPH za 10 m přesunu králíkárny.

Osobního odběr: nakládka v sídle firmy Ohařice 8. Králíkárnu vám naložíme vysokozdvižným vozíkem.  Než přijedete s přívěsným vozíkem zkontrolujte si nosnost a rozměr plošiny vozíku. Králíkárna má vnější základny nohou 80 x 153 cm. Celková výška se střechou králíkárny 190 cm, délka 150 cm a šíře 160 cm. Váha cca 150 kg. Bez upínacích popruhů nelze přepravovat. Pokud přijedete dodávkou zkontrolujte si rozměry nákladního prostoru. 

Rozměry kotců-šířka 65 cm, hloubka 80 cm, výška 55 cm, výška nohy 50 cm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Materiál: smrková nehoblovaná prkna síla 2,5 cm, pletivo, plech, kování
Povrchová úprava: čisté dřevo
Síla materiálu dřeva stojky: 8 x 8 cm
Podklad střešní krytiny: asfaltová lepenka v pásech
Pletivo: čtvercové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: