Králíkárna 2

Kód: 7811
Tip
Značka: Slavík
6 000 Kč
Na objednávku

Česká řemeslná výroba.

Kvalitní králíkárna. Masivní materiál.

Profesionální zpracování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní dřevěná králíkárna - 2 kotce.

Králíkárna je vyrobena ze silných dřevěných smrkových prken spojena speciálním spojem(zámek). Dvířka jsou zabezpečena kvalitním kovovým zavíráním a králíkářským nebo bodovým pletivem. Uvnitř každého kotce na podlaze je kvalitní oplechování. Králíkárna je díky spádu podlah dozadu chráněna proti znečištění a zvířata mohou být díky tomu v suchu. Střešní krytina je v základu asfaltová lepenka. Za příplatek je možné dodat jinou krytinu.

Králíkárny pro hlodavce jsou bez jakéhokoliv nátěru nebo impregnace. Chráníme zdraví vašich zvířátek a mazlíčků. Za příplatek je možné provézt vnější nátěr.

Doprava: králíkárna je vyráběna v celku. Pro nadměrnou velikost nelze rozvážet přepravní společností (z důvodu poškození ). 

Doprava Slavík:  zajištujeme sami po celé ČR . Cena dopravy je individuální dle vzdálenosti, bude oznámena po přijetí objednávky. Při skládání králíkárny z přívěsného vozíku je vždy nutná asistence odběratele. Králíkárna se složí za 1. uzamykatelné dveře nebo vrata. V případě, že se bude jednat o delší vzdálenost, zavazuje se objednatel uhradit částku 250,00 Kč bez DPH za 10 m přesunu králíkárny.

Osobního odběr: nakládka v sídle firmy Ohařice 8. Králíkárnu vám naložíme vysokozdvižným vozíkem.  Než přijedete s přívěsným vozíkem zkontrolujte si nosnost a rozměr plošiny vozíku. Králíkárna má vnější základny nohou 80 x 80 cm.  Celková výška králíkárny se střechou 190 cm, délka 150 cm a šíře 120 cm. Váha cca 100 kg. Bez upínacích popruhů nelze přepravovat. Pokud přijedete dodávkou zkontrolujte si rozměry nákladního prostoru. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Záruka: 2 roky
Materiál: smrková nehoblovaná prkna síla 2,5 cm, pletivo, plech, kování
Povrchová úprava: čisté dřevo
Síla materiálu dřeva stojky: 8x8 cm
Podklad střešní krytiny: asfaltová lepenka v pásech
Pletivo: čtvercové
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JA Avatar autora | 15.8.2023
Dobrý den, S produktem jsme VELMI spokojeni - již rok máme tuto králíkárnu k dispozici . Při rozhodování koupit druhou vedla naše cesta opět k panu Slavíkovi do Ohařic. Toť mluví za vše.! Ochota, spolehlivost, funkčnost - doprava přímo až na zahradu . Děkujeme Andrenkovi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: