Jungle Playhouse s terasou XL

Kód: 7733
ZDARMAZDARMA
5540 terasa xl k hristi jungle playhouse
38 310 Kč
Ve výrobě (5 týdnů)
Montáž JG
Nátěr JG
Betonáž

Domeček s velkou terasou.

Výška podesty 145cm.

Skluzavku v délce 2,9m doobjednejte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jungle Playhouse s terasou XL, domeček s velkou terasou a skluzavkou. Skluzavku doobjednejte.  Vaše děti budou jistě šťastné, když jim koupíte tuto krásnou sestavu, která dětem navíc umožní zdravý pohyb venku. Hřiště je certifikované s normou EN 71 pro privátní použití. 

Kompletní balení obsahuje: barevnou skluzavku o délce 265 cm, nástupní kovový žebřík s barevnými stupni, chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku, vlajku s opičkou Jungle Gym, plastové krytky šroubů, žlutá plastová madla Jungle Gym, spojovací materiál, montážní prvky, nářadí, montážní návod, zemní kotvy 2 ks  

Vyrobeno z materiálu: Hoblované  lepené hranoly /severský smrk, Nosné hranoly 8x8 cm, Prkenná výplň 18mm 

Rozměr podesty: 80 x 2074 cm + 120 x 207 cm

Rozměr bez skluzavky: 120 x 213 x 290 cm

Nosnost: 150kg , 3 osoby

Povrchová úprava: impregnace

Bezpečnost především: Výrobek splňuje náročné testy certifikátu "Bezpečná hračka" 

Montáž: 2 osoby / cca 8 hodin

Přídavné moduly, které lze připojit: 1-Swing Module (X’tra), 2-Swing Module (X’tra), Climb Module (X’tra), Bridge Module, Playhouse Module 125 cm, Balcony Module, Bridge Link, Net Link

Podklad pro hřiště: Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm. Hřiště je zakázáno stavět na asfaltu nebo betonu. Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu.

Bezpečnostní instrukce: Hřiště doporučujeme průběžně kontrolovat, aby se předešlo možnému vzniku úrazu. Dvakrát měsíčně zkontrolujte dotažení šroubů, vzniklé vady na hřišti je nutné před dalším používáním odstranit. Houpačky jsou certifikovány na hmotnost 50kg u jedné osoby.

Materiál a dřevo: Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace chrání dřevo před hnilobou a plísněmi. Vystupující bělavá krupice není na závadu, vlivem povětrnostních podmínek časem zmizí a zůstane pouze ve dřevě. Dřevo není předvrtané.

Varování: Sedátka a houpadla jsou certifikována na hmotnost 50 kg u jednoho uživatele. Při hraní menších dětí je nutný dozor dospělé osoby. Sestavy jsou určeny pro děti 3 – 12 let. Hřiště jsou vyráběna v souladu s normou EN 71 pro privátní použití. Na sestavě by si měly hrát najednou maximálně 3 děti.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště na zahradu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: