Jungle Crazy Playhouse s terasou CXL

Kód: 7730
ZDARMAZDARMA
terasa cxl
42 450 Kč
Ve výrobě (4 týdny)
Montáž JG
Nátěr JG
Betonáž

Unikátní dětský domek se sedlovou střechou, vyvýšenou podestou a plastovou skluzavkou v ceně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské hřiště Jungle Playhouse CXL se skládá z domečku s unikátním tvarem se sedlovou střechou a ze 145 cm vysoké podesty, na které je usazen. Samotný domek na vrcholu má rozměry 236 x 182 cm. Před domkem, stále v úrovni podesty, je navíc ještě veranda, takže děti budou mít výhled na celou zahradu, jako z věže hradu. Veranda navíc slouží jako nástupní plocha na skluzavku (modráčervenážlutázelenásvětle zelnátyrkysová tmavě růžová), která je nezbytnou součástí, aby cesta dolu z platformy byla trochu zábavnější . Barvu skluzavky uveďte do poznámek. Mimo to je navíc dole pod domečkem ještě zařízeny malý piknikový stoleček s lavičkami.

Jeden domek, spousta zábavy

Dětem stačí ke štěstí málo. I v samotném domku by se jistě dokázaly zabavit po celé dny a týdny. Pokud k tomu přidáme ještě oblíbenou skluzavku, šplhací lano, dalekohled, kormidlo a mnoho dalších a budete rádi, když je z domku ještě někdy dostanete. Jungle Playhouse CXL přináší spoustu zábavy už v základním provedení. Dostanete k němu totiž kromě žebříku a skluzavky navíc ještě piknikový set a malé pískoviště, takže máte kompletní hřiště se vším všudy. Spousta barevných prvků, jako jsou okenice, dveře, nebo třeba barevný žebřík děti poskytuje další porci radosti.

Dětský domek navždy

Všechny dětské domky Jungle Gym Playhouse jsou vyrobeny z tlakově impregnovaného jehličnatého dřeva. Veškeré dřevo je před samotnou impregnací vysušeno a až poté je naimpregnováno. Díky tomu už dřevo více nesesychá a hřiště se Vám nezkroutí. Zároveň impregnace dřevo ochrání před hnilobami a plísněmi a vydrží Vám, dokud děti nevyrostou. Možná až dokud nevyrostou vnoučata.

Základní výbava dětského domku Jungle Crazy Playhouse CXL obsahuje:

  • barevnou skluzavku 
  • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
  • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
  • vlajku s opičkou Jungle Gym
  • plastové krytky šroubů
  • žlutá plastová madla Jungle Gym
  • spojovací materiál
  • montážní prvky, nářadí
  • montážní návod
  • zemní kotvy 2 ks

Nekonečno možností

Výhodou dětských domků Jungle Gym je, že je lze v podstatě do nekonečna modifikovat a tak si z vašeho domku můžete udělat doslova hrad! Součástí Playhouse CXL je domek na plošině s terasou a skluzavka, to však zdaleka nemusí být vše. Jednoduše si vyberete přídavný modul, ať už je to houpačka, šplhací lano, nebo třeba lezecká stěna a vylaďte ho přesně podle představ Vašich dětí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště na zahradu
Záruka: 2 roky
Výška: 332 cm
Šířka: 195 cm
Hloubka: 463 cm
Užitná plocha: 9 m2
Síla stěn: 1,8 cm
Vnitřní rozměry: 4,5 m2
Použitý materiál: smrk
Rozměry stojek: 9 x 9 cm
Střešní krytina: Bez střešní krytiny
Výška podesty: 145 cm
Certifikováno normou: ČSN EN 71

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: