Revize

Kód: 7892
3 525 Kč
Na objednávku

Provádíme hlavní roční revize včetně oprav a údržby herních zařízení 
Doprava bude účtována po dohodě dle vzdálenosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme servis spojený s provozováním hřiště.
Jako provozovatelé jste nakoupili herní prvky certifikované dle ČSN EN 1176-2009 a byly vám odborně nainstalovány našimi školenými pracovníky nebo jste je instalovali "svépomocí" dle certifikovaného návodu. Přesto po této instalaci vám vznikají následné povinnosti provozovatele vyplývající z normy ČSN EN 1176-2009
Kontrolu provádí kompetentní osoba (provede prověření shody s odpovídajícími částmi hřiště s normou EN 1176-2009 tzv. VSTUPNÍ KONTROLA)
Celý komplex povinností jsme schopni vyřešit za vás a ušetřit velké množství práce s tím spojené

Získáte:

  • knihu údržby a kontrol podle ČSN EN 1176 (se zápisem vstupní kontroly)
  • Provozní řád - "šitý" na míru Vašeho hřiště
  • bezpečné hřiště pro provozovatele se stanoveným systémem řízení bezpečnosti dle EN 1176-7/bod 8.1.2.

 VSTUPNÍ KONTROLA:
(v ceně je zavedení Kontrolní-servisní knihy s vypracovaným kontrolním mechanismem pro Vaše hřiště, Provozní řád, Brožura - Bezpečné hřiště)
na území celé ČR: 3 525,-Kč

ROČNÍ REVIZNÍ KONTROLA:
(v ceně je vypracování Protokolu o roční revizi, návrh případných oprav nebo úprav a zápis do Kontrolní-servisní knihy)
na území celé ČR - 3 525,- Kč

Podle EN 1176 má provozovatel povinnost zavést pro hřiště vhodný systém řízení bezpečnosti spočívající v dodržování výše zmíněných kontrol a provádění údržby podle návodu výrobce.

KONTROLA, ÚDRŽBA,  PROVOZ
Jejím účelem je zajistit bezpečnost uživatelů herního zařízení při co nejdelší životnosti.
Plán kontrol se skládá z:

  • Běžné vizuální kontroly, kterou provádí provozovatelem určená vyškolená osoba. Četnost těchto kontrol závisí na frekvenci provozu daného hřiště. Nejlépe však každodenní anebo před každou herní periodou.
  • Provozní kontroly, kterou provádí taktéž provozovatelem určená vyškolená osoba. Tuto kontrolu je nutno provádět v intervalu 1 - 3 měsíce a o jejím průběhu provést zápis do kontrolní a servisní knihy. V případě nutnosti výměny vadných částí informovat montážní firmu. 
  • Roční hlavní kontroly, kterou provádí kvalifikovaná osoba v intervalu nepřekračujícím 12 měsíců. Je kontrolována zejména shoda s odpovídajícími částmi EN 1176 po jakýchkoli změnách provedených na základě přijatých bezpečnostních opatřeních. O této kontrole je proveden zápis do kontrolní a servisní knihy a vyhotovena revizní zpráva. Na jejím základě osoba provádějící roční hlavní kontrolu doporučí, případně provede nutná opatření a údržbu zařízení po dohodě s provozovatelem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: