Monkey Road - J

Kód: MRJ1
78 410 Kč
Na objednávku
Montáž Šplhací systémy
Nátěr Šplhací systémy

Certifikováno ČSN EN 1176:2009

Dopadová plocha udržovaný trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční sestava lanových drah určená pro zábavu dětí od 3 do 14-ti let. Na děti od 3 do 6-ti let je nutný dohled dospělé osoby. Sestava je vhodná pro trénink rovnováhy a síly.

Všechny jednotlivé dráhy jsou certifikovány pro použití na veřejný sektor dle ČSN EN 1176. Sestava je tak vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím. 

Sestava Monkey Road J se skládá ze 6 jednotlivých drah.: Monkey Road 1, Monkey road 2, Monkey Road 4, Monkey Road 5, Monkey Road 6 a Monkey Road 7

Sestava je navržena do tvaru hexagonu nekonečné dráhy. Prvky ale mohou být instalovány v libovolném pořadí a tvaru tak, aby lépe vyhovovaly dostupnému prostoru. Nebo mohou být instalovány i samostatně.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem na jednotlivé prvky. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje kvalitní impregnované smrkové dřevo, kotvení zajišťuje výbornou stabilitu a jednoduchou montáž. Kotvení také zamezuje kontaktu dřeva se zemí, aby Vám sestava dlouho vydržela. Pro další zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Sestava je navržena s pádovou výškou 1 m, a proto jako dopadová plocha postačí udržovaný trávník. Přesto doporučujeme pod jednotlivé dráhy položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce EN 1176
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 120 kg
Kotvení: betonovací
Minimální plocha pro instalaci: kruh o průměru 9,7 m
Nosnost/max. zatížení: 300 kg
Počet uživatelů max.: 6
Použitý materiál: severský smrk, PP lano s ocelovým jádrem průměr 16mm, HDPE plast
Vhodné od: 3 do 14 let
Výška pádu: do 1 m
Velikost bezpečnostních zón: 9.7 x 9.7 m
Rozměr sestavy: 6.7 x 6.7 m
Celková výška sestavy: 2 m
Povrchová úprava: ekologická impregnace, žárový pozink, šrouby nerez nebo pozink
Podklad dopadových ploch: udržovaný trávník
Certifikát shody s normou: ČSN EN 1176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: