Monkey Road - E - METAL.

Kód: MRE2
156 540 Kč
Na objednávku
Montáž

Sestava je certifikována dle ČSN EN 1176:2009.

 Dopadová plocha udržovaný trávník

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční sestava lanových drah určená pro zábavu dětí od 3 do 14-ti let. Na děti od 3 do 6-ti let je nutný dohled dospělé osoby

Všechny jednotlivé dráhy jsou certifikovány pro použití na veřejný sektor dle ČSN EN 1176. Sestava je tak vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím. 

Jednotlivé šplhací prvky jsou mezi sebou vždy spojené podestou z masivního dřeva o velikosti 1,1 x 1,1m, je tak zajištěna návaznost hry.

Sestava Monkey Road E - KOV  se skládá ze 4 jednotlivých drah.: Monkey Road 11, Monkey road 12, Monkey Road 24 a houpací lávky s celokovovou konstrukcí a 4-mi podestami

Sestava je navržena do čtvercového tvaru nekonečné dráhy. Prvky ale mohou být instalovány v libovolném pořadí a tvaru tak, aby lépe vyhovovaly dostupnému prostoru. Nebo mohou být instalovány i samostatně.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem na jednotlivé prvky. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje masivní kovová konstrukce. Dřevěné podesty z masivního smrkového dřeva, jsou do podkladu kotveny kovovými patkami, které zamezují přímému kontaktu dřeva se zemí a brání tak případnému odehnívání. Pro další zvýšení životnosti všech dřevěných částí doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Sestava je navržena s pádovou výškou 1 m a proto jako dopadová plocha postačí udržovaný trávník. Přesto doporučujeme pod jednotlivé dráhy položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce EN 1176
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 280 kg
Kotvení: betonovací
Nosnost/max. zatížení: 300kg
Počet uživatelů max.: 6
Použitý materiál na konstrukci: pozink, smrkové dřevo
Vhodné od: 3 do 14 let
Minimální plocha pro instalaci: 8,5 x 8,5 m
Povrchová úprava: impregnace / galvanické pozinkování
Rozměry sestavy: 550 x 550 x 130

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: