Monkey Road - M .

Kód: MRM1
306 999 Kč
Na objednávku
Montáž Šplhací systémy
Nátěr Šplhací systémy

Certifikace dle ČSN EN 1176:2009

Sestava je vhodná k tréninku rovnováhy, síly a ohebnosti

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava je vhodná k tréninku rovnováhy. síly a ohebnosti.

Multifunkční sestava lanových drah určená pro zábavu dětí od 3 do 14-ti let. Na děti od 3 do 6-ti let je nutný dohled dospělé osoby

Všechny jednotlivé dráhy jsou certifikovány pro použití na veřejný sektor dle ČSN EN 1176. Sestava je tak vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím.

Sestava Monkey Road M se skládá z jednotlivých drah.: Monkey Road 17, Monkey road 25, Monkey Road 31, Monkey Road 32A, Monkey Road 33, Monkey Road 36, Monkey Road 38 a Monkey Road 42 a 4x přechodová podlážka.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem na jednotlivé prvky. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje masivní konstrukce z KVH lepených hranolů 12x12cm. Dřevěné podesty z masivního smrkového dřeva, jsou do podkladu kotveny kovovými patkami, které zamezují přímému kontaktu dřeva se zemí a brání tak případnému odehnívání. Pro další zvýšení životnosti všech dřevěných částí doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Některé části sestavy vyžadují pod sestavou zbudování dopadové plochy tlumící pád. Tato plocha není součástí ceny. Je možné ji zbudovat ze sypkých materiálů jako je písek, kůra či kačírek. Doporučujeme také zatravňovací desky Grass nebo Saf, které zároveň ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce EN 1176
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 250 kg
Kotvení: betonovací
Minimální plocha pro instalaci: 6,20 x 18,10
Nosnost/max. zatížení: 300kg
Počet uživatelů max.: 6
Použitý materiál: severský smrk
Rozměry: 320 x 1510
Vhodné od: 3 - 14 let
Velikost bezpečnostních zón: 18,10x6,20m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: