Monkey Road - I .

Kód: MRI1
299 041 Kč
Na objednávku
Montáž Šplhací systémy
Nátěr Šplhací systémy

Certifikace dle ČSN EN 1176:2009.

Dopadová plocha udržovaný trávník

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava je vhodná pro trénink rovnováhy, síly a obratnosti.

Multifunkční sestava lanových drah určená pro zábavu dětí od 3 do 14-ti let. Na děti od 3 do 6-ti let je nutný dohled dospělé osoby. Sestava je vhodná pro trénink rovnováhy, síly a obratnosti.

Všechny jednotlivé dráhy jsou certifikovány pro použití na veřejný sektor dle ČSN EN 1176. Sestava je tak vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím.

Sestava Monkey Road I se skládá z jednotlivých opičích drah.: Monkey Road 3, Monkey road 10 Monkey Road 28, Monkey Road 34, Monkey Road 40, Monkey Road 41 a 6 přechodových podlážek.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem na jednotlivé prvky. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje masivní konstrukce z KVH lepených hranolů 12x12cm. Dřevěné podesty z masivního smrkového dřeva, jsou do podkladu kotveny kovovými patkami, které zamezují přímému kontaktu dřeva se zemí a brání tak případnému odehnívání. Pro další zvýšení životnosti všech dřevěných částí doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Sestava je navržena s pádovou výškou 1 m, a proto jako dopadová plocha postačí udržovaný trávník. Přesto doporučujeme pod jednotlivé dráhy položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce EN 1176
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 350 kg
Kotvení: betonovací
Minimální plocha pro instalaci: 8,46x11,68
Nosnost/max. zatížení: 150
Počet uživatelů max.: 3
Použitý materiál: severský smrk/plech
Rozměry: 546x866
Výška: 2,1m
Velikost bezpečnostních zón: 12,4x8,45 m
Povrchová úprava: impregnace/žárový zinek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: