Monkey Road - H

Kód: MRH08100
356 707 Kč
Na objednávku
Montáž Šplhací systémy
Nátěr Šplhací systémy

 Certifikace dle ČSN EN 1176:2009.

 Dopadová plocha udržovaný trávník

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava je vhodná pro trénink rovnováhy, síly a obratnosti.

Multifunkční sestava lanových drah určená pro zábavu dětí od 3 do 14-ti let. Na děti od 3 do 6-ti let je nutný dohled dospělé osoby

Všechny jednotlivé dráhy jsou certifikovány pro použití na veřejný sektor dle ČSN EN 1176. Sestava je tak vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím.

Sestava Monkey Road H se skládá z jednotlivých drah.: Monkey Road 13, Monkey road 27, Monkey Road 29, Monkey 8Road 30, Monkey Road 32A, Monkey Road 34, Monkey Road 35, Monkey Road 39 a 8mi přechodovými podlážkami 1x1m. 

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem na jednotlivé prvky. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje masivní konstrukce z KVH lepených hranolů 12x12cm. Dřevěné podesty z masivního smrkového dřeva, jsou do podkladu kotveny kovovými patkami, které zamezují přímému kontaktu dřeva se zemí a brání tak případnému odehnívání. Pro další zvýšení životnosti všech dřevěných částí doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

 Sestava je navržena s pádovou výškou 1 m a proto jako dopadová plocha postačí udržovaný trávník. Přesto doporučujeme pod jednotlivé dráhy položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce EN 1176
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 350 kg
Celková nosnost: 300kg
Kotvení: betonovací
Minimální plocha pro instalaci: 8,46x17,12
Počet uživatelů max.: 6
Použitý materiál: severský smrk
Rozměry sestavy: 5,46x14,12
Velikost bezpečnostních zón: 8,46x1,71 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: