Monkey Road - G AKÁT

Kód: MRG07100
327 972 Kč
2 měsíce
Montáž Šplhací systémy

Certifikace dle ČSN EN 1176:2009.

Dopadová plocha udržovaný trávník

!! Nutná speciální doprava !!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava je vhodná pro trénink rovnováhy, síly a ohebnosti.

Multifunkční sestava lanových drah určená pro zábavu dětí od 3 do 14-ti let. Na děti od 3 do 6-ti let je nutný dohled dospělé osoby

Všechny jednotlivé dráhy jsou certifikovány pro použití na veřejný sektor dle ČSN EN 1176. Sestava je tak vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím.

Celá sestava je zhotovena z masivního akátového, přírodně rostlého dřeva. Na takovém může docházet ke vzniku drobných prasklin vlivem sesychání, což je přirozená vlastnost dřeva. Praskliny mohou být do velikosti až 8mm a nemají žádný vliv na funkci ani stabilitu.

Sestava Monkey Road G - AKÁT je tvořena spojením opičích drah Monkey Road: 7,8,9,10,12,15,18,24,26 a 4x sestava Monkey Road 19.

Sestava je navržena do kruhového tvaru nekonečné dráhy. Prvky ale mohou být instalovány v libovolném pořadí a tvaru, tak aby lépe vyhovovaly dostupnému prostoru. Nebo mohou být instalovány i samostatně.

Prvek je vytvářen tak, že ho v naší výrobě sestavíme tak, aby všechny kulatiny do sebe přesně pasovaly a těsně před odesláním sestavu rozebereme, aby odcházela vždy kompletní, včetně veškerého použitého spojovacího materiálu. Opětovné sestavení ale vyžaduje zkušenost, jelikož každá sestava je svým způsobem originál. 

Proto bychom u tohoto prvku doporučili odebrání sestavy vč. montáže

Životnost sestavy zaručuje masivní kovová konstrukce. Dřevěné podesty z masivního smrkového dřeva, jsou do podkladu kotveny kovovými patkami, které zamezují přímému kontaktu dřeva se zemí a brání tak případnému odehnívání. Pro další zvýšení životnosti všech dřevěných částí doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Sestava je navržena s pádovou výškou 1m a proto jako dopadová plocha postačí udržovaný trávník. Přesto doporučujeme pod jednotlivé dráhy položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce EN 1176
Záruka: 5 let
Hmotnost: 1000 kg
Kotvení: betonovací
Minimální plocha pro instalaci: o průměru 16,54
Nosnost/max. zatížení: 300
Počet uživatelů max.: 6
Použitý materiál: akát
Vhodné od: 3 do 14 let
Velikost bezpečnostních zón: 16,6x16,6m
Rozměr sestavy: 13,6x16,3x2m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: