Monkey Road - L .

Kód: MRL1
554 770 Kč
Na objednávku
Montáž Šplhací systémy
Nátěr Šplhací systémy

Certifikace dle ČSN EN 1176:2009.

 Dopadová plocha udržovaný trávník

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava je vhodná pro trénink rovnováhy, síly a obratnosti.

Multifunkční sestava lanových drah určená pro zábavu dětí od 3 do 14-ti let. Na děti od 3 do 6-ti let je nutný dohled dospělé osoby

Všechny jednotlivé dráhy jsou certifikovány pro použití na veřejný sektor dle ČSN EN 1176. Sestava je tak vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím.

Sestava Monkey Road L je tvořena spojením opičích drah Monkey Road.: 3, 10, 13, 30, 32A, 33, 34, 37, 40, 41 a 12-ti přechodových podlážek 1x1m.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem na jednotlivé prvky. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje masivní konstrukce z KVH lepených hranolů 12x12cm. Dřevěné podesty z masivního smrkového dřeva, jsou do podkladu kotveny kovovými patkami, které zamezují přímému kontaktu dřeva se zemí a brání tak případnému odehnívání. Pro další zvýšení životnosti všech dřevěných částí doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Sestava je navržena s pádovou výškou 1 m, a proto jako dopadová plocha postačí udržovaný trávník. Přesto doporučujeme pod jednotlivé dráhy položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce EN 1176
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 250 kg
Kotvení: betonovací
Minimální plocha pro instalaci: 5,30x25,78
Nosnost/max. zatížení: 150kg
Počet uživatelů max.: 3
Použitý materiál: severský smrk/HDPE plast/konstrukční ocel
Rozměry: 2,30x22,78
Vhodné od: 3-14 let
Velikost bezpečnostních zón: 5,3x25,8 m
Povrchová úprava: impregnace/žárový pozink

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: