Dřevěné pelety A1

Kód: 49
Nejnižší cena
Značka: Slavík
147 Kč –21 % 115 Kč
Skladem (>400 pytel)

Přírodní palivo z čisté dřevní hmoty, vyrobeno bez pojiv.

Pro automatické kotle, 6mm,EN+ A1

Vhodné i jako stelivo pro malá zvířata.

Baleno v pytlích po 15kg 

Jednorázová paleta je v ceně.

!!Nelze posílat přepravní službou!! - možnost dovézt (cena za dopravu bude upřesněna po objednání)

Objednávejte pouze přes e-shop. Objednávky, které budou odeslané přes e-mail nebo telefonicky jsou neplatné.  Pelety si můžete také vyzvednout v prodejně na adrese Ohařice 8 v pondělí-pátek od 7:00-16:00.

Osobní odběr. Vyzvednutí v sídle firmy, Ohařice 8. Při paletovém osobním odběru je nutné se dopředu telefonicky domluvit. Nakládka manipulačním vozíkem. Řidič manipulačního vozíku není stále přítomen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% přírodní produkt z českých lesů .

Přírodní palivo z čisté dřevní hmoty, vyrobeno bez pojiv.100% smrkové pelety mají vysokou hustotu a nízký obsah vody. Mají hladký povrch. Nízká prašnost. Jsou vhodné do všech kotlů a krbů, které jsou určené pro spalování pelet. Pelety jsou bez příměsi kůry s vysokou výhřevností a minimální popelnatostí. Díky přírodnímu původu lze kompostovat a podporuje tak životní prostředí - snižuje zatěžování skládek. 

Jiné využití:

Dají se používat i jako stelivo pro kočky, hlodavce, malá domácí zvířátka chovaná v kleci a ptáky.

Stelivo je 100% přírodní a biologicky odbouratelné. Malé oválné pelety, které udrží toaletu nebo klec suchou a bez zápachu. Výborně váže nejen tekutiny, ale také zbavuje nežádoucí vlhkosti a je tedy vhodné i jako doplňkové stelivo třeba k miskám nebo pítkům pro ptáčky. Pelety mají přirozenou vlastnost vázat nepříjemný zápach a to i bez přidání jakýchkoliv chemických látek. Lehký materiál použitý při jejich výrobě usnadňuje manipulaci při doplňování a výměně steliva.

Skladovat v suchu.

Doprava:

1.Osobní vyzvednutí

Osobní odběr. Vyzvednutí v sídle firmy, Ohařice 8. Při paletovém osobním odběru je nutné se dopředu telefonicky domluvit. Nakládka manipulačním vozíkem. Řidič manipulačního vozíku není stále přítomen.

2.Vlastní doprava

Další možnost: Zákazník si zajistí svoji vlastní dopravu s nakládkou v Ohařicích. Nutné se dopředu telefonicky domluvit. Nakládka manipulačním vozíkem. Řidič manipulačního vozíku není stále přítomen.

3. Doprava firmy Slavík

Dopravu po dohodě zajistíme s našim přepravním manipulačním vozíkem. Jeden závoz max. 3 palety. Složení celé palety na místo určení. Podmínka, musí být zpevněný terén a dobrý přístup pro dodávku auta a dlouhý přepravní vůz.  Vhodný povrch: asfalt, beton, dlažba. Nevhodný povrch: tráva, písek, štěrk, šikmá plocha i mírný svah. Váha jedné palety 975 kg. Cena za dopravu: 30,- Kč/km cesta tam a zpět. Dopravu je nutné domluvit předem na mob. 604 250 700.

Objednání:

Objednávejte pouze přes e-shop. Objednávky, které budou odeslané přes e-mail nebo telefonicky jsou neplatné.  Pelety si můžete také vyzvednout v prodejně na adrese Ohařice 8 v pondělí-pátek od 7:00 -16:00

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brikety a pelety
Záruka: 24 měsíců
Materiál: smrk
Velikost pelet: 6 mm
Baleno pytel: 15 kg
Paleta/975kg: 65 pytlů
Obsah vody: 0,7%
Obsah popela: 0,28%
Výhřevnost: 18 Mj/kg
Certifikace: EN+ A1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: