Králíkárna 2 atyp

Kód: 13990
Tip
Značka: Slavík
10 000 Kč
Na objednávku

Česká řemeslná výroba.

Kvalitní králíkárna. Masivní materiál.

Profesionální zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králíkárna je vyrobena ze silných dřevěných smrkových prken spojena speciálním spojem(zámek). Dvířka jsou zabezpečena kvalitním kovovým zavíráním a králíkářským nebo bodovým pletivem. Uvnitř každého kotce na podlaze je kvalitní oplechování. Králíkárna je díky spádu podlah dozadu chráněna proti znečištění a zvířata mohou být díky tomu v suchu. Střešní krytina je v základu asfaltová lepenka. Za příplatek je možné dodat jinou krytinu.

Tato králíkárna má navíc ještě boční přihrádky na krmení a zároveň na umožnění venkovního výběhu. 

Králíkárny pro hlodavce jsou bez jakéhokoliv nátěru nebo impregnace. Chráníme zdraví vašich zvířátek a mazlíčků. Za příplatek je možné provézt vnější nátěr.

Doprava: králíkárna je vyráběna v celku. Pro nadměrnou velikost nelze rozvážet přepravní společností (z důvodu poškození ). 

Doprava Slavík:  zajištujeme sami po celé ČR . Cena dopravy je individuální dle vzdálenosti, bude oznámena po přijetí objednávky. Při skládání králíkárny z přívěsného vozíku je vždy nutná asistence odběratele. Králíkárna se složí za 1. uzamykatelné dveře nebo vrata. V případě, že se bude jednat o delší vzdálenost, zavazuje se objednatel uhradit částku 250,00 Kč bez DPH za 10 m přesunu králíkárny.

Osobního odběr: nakládka v sídle firmy Ohařice 8. Králíkárnu vám naložíme vysokozdvižným vozíkem.  Než přijedete s přívěsným vozíkem zkontrolujte si nosnost a rozměr plošiny vozíku. Králíkárna má vnější základny nohou 160 x 83 cm.  Celková výška králíkárny 103 cm, délka 83 cm a šíře 225 cm. Váha cca 50 kg. Bez upínacích popruhů nelze přepravovat. Pokud přijedete dodávkou zkontrolujte si rozměry nákladního prostoru. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní domky
Záruka: 2 roky
Vnější rozptyl nohou: 160 x 83 cm
Celková výška: 103 cm
Délka: 83 cm
Šířka: 225 cm
Hmotnost: cca 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: