Dřevěné brikety

Kód: 53
Nejnižší cena
Značka: Slavík
105 Kč –23 % 80 Kč 8 Kč / 1 kg
Skladem (>400 ks)

Dřevěné brikety ze 100% čistého buku. Vhodné i do krbových kamen a na uzení. Jednorázová paleta je v ceně.

 !!!Nelze posílat přepravní službou!!!

Osobní odběr. Vyzvednutí v sídle firmy, Ohařice 8. Při paletovém osobním odběru je nutné se dopředu telefonicky domluvit. Nakládka manipulačním vozíkem. Řidič manipulačního vozíku není stále přítomen .

Cena za dopravu je 30Kč/km (cesta tam i zpět)

Rozměr jedné brikety je 155 x 106 x 64 mm a váží 1kg.

Minimální odběr: 1 balík, tj. 10 kg
Balení na paletě: 99 balíků po 10 kg
Místo prodeje: Ohařice 8, Jičín 506 01
Čas prodeje v sídle firmy: po - pá , 7 – 16 h
   
   

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Vyrobené z čistých bukových pilin a hoblin při vysokém tlaku bez jakýchkoliv chemických příměsí

- Vhodné do všech typů kotlů, krbů a kamen na pevné palivo

- Výhřevnost v bezvadném stavu: 18,21 MJ/kg (akreditovaná zkušební laboratoř TŮV NORD Czech s.r.o., protokol č. 414/2015 

Spalování
Spalováním dřevěných briket vzniká malé množství kouře bez škodlivých plynů. V porovnáním s uhlím nebo topným olejem neobsahují žádnou síru. Popel z těchto briket je vhodný jako hnojivo na zahrádky, neboť obsahuje draslík.
 
Skladování
Dřevěné brikety by měly být skladovány v suchých prostorách; v bezpečné vzdálenosti od otevřeného ohně, atmosférická vlhkost, chlad a mráz jim nevadí.
 
Topení
Oheň rozděláme klasickým způsobem, s otevřeným přívodem vzduchu. Po rozhoření briket se přívod vzduchu přivře, zhruba po třiceti minutách přestávají dřevěné brikety hořet plamenem úplně, brikety pak vydrží žhnout ještě řadu hodin a vydávat potřebné teplo.


Transportní zabalení 
Konečné zabalení výrobku je provedeno do recyklovaných PE obalů. Tak se zabrání jednak proniknutí atmosférické vlhkosti k výrobku a zároveň je s tímto praktickým balením snadná a bezprašná manipulace. Je dosaženo naprosto čistého provozu při topení.
 
Na paletu 1200 x 800 mm je narovnáno 99 balení dřevěných briket po 10 kg. Paleta je stažena páskou a ovinuta smršťovací folií. Folie paletu zpevní a zároveň poskytuje ochranu proti vlhkosti při přepravě k zákazníkovi. Paleta je jednorázová.

Doprava:

1.Osobní vyzvednutí

Osobní odběr. Vyzvednutí v sídle firmy, Ohařice 8. Při paletovém osobním odběru je nutné se dopředu telefonicky domluvit. Nakládka manipulačním vozíkem. Řidič manipulačního vozíku není stále přítomen.

2.Vlastní doprava

Další možnost: Zákazník si zajistí svoji vlastní dopravu s nakládkou v Ohařicích. Nutné se dopředu telefonicky domluvit. Nakládka manipulačním vozíkem. Řidič manipulačního vozíku není stále přítomen.

3. Doprava firmy Slavík

Dopravu po dohodě zajistíme s našim přepravním manipulačním vozíkem. Jeden závoz max. 3 palety. Složení celé palety na místo určení. Podmínka, musí být zpevněný terén a dobrý přístup pro dodávku auta a dlouhý přepravní vůz.  Vhodný povrch: asfalt, beton, dlažba. Nevhodný povrch: tráva, písek, štěrk, šikmá plocha i mírný svah. Váha jedné palety 975 kg. Cena za dopravu: 30,- Kč/km cesta tam a zpět. Dopravu je nutné domluvit předem na mob. 604 250 700

Z provozních důvodů v současné době nelze objednat dopravu firmy Slavík.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brikety a pelety
Hmotnost: 10 kg
Materiál: buk
Velikost balení: 10kg
Výhřevnost: 18,21 MJ/kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BN Avatar autora | 7.3.2020
Velmi spokojen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: