Herní sestava Xylofón akát

Kód: 0045156
20 460 Kč
Na objednávku
Montáž Akát

Certifikováno ČSN EN1176. Velikost 2 x 2m. Dopadová plocha udržovaný trávník.

!!Nutná speciální doprava!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

UPOZORNĚNÍ: Herní prvek je vyroben z volně rostlého akátového dřeva, jehož přirozenou vlastností je pozvolné vysychání. Běžnou situací je, že se mohou objevit praskliny o velikosti až 8 mm. Tyto praskliny ovšem nijak nenarušují funkci ani stabilitu.

Masivní herní sestava - Xylofón je vyrobená z kvalitního a odolného akátového dřeva. Tato sestava vhodně doplní dětská hřiště a zabaví děti všech věkových kategorií na dlouhý čas.
Dřevo je ošetřené impregnací a vysoce odolnou lazurou. 

Dodávka obsahuje veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech. Kotvení je u sestavy zajištěno prodloužením nosných stojek pod úroveň terénu a uložením do betonového lože. Pro zvýšení pevnosti kotvení je možné stojky osadit kovovým kotvením, které naleznete v souvisejících produktech.

Sestava nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Zachová si tak svůj přírodní vzhled a nenásilně tak doplní okolí, ať již budete sestavu umisťovat do parku nebo lesa, zároveň ale rovnými liniemi nenaruší moderní vzhled měst a obcí. Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník  proti vyšlapání.Doplňkové parametry

Kategorie: Herní prvky z AKÁTU
Záruka: 5 let
Hmotnost: 100 kg
Délka: 200cm
Kotvení: betonuje se přímo do terénu
Materiál: akátové dřevo
Nutný volný prostor: 500 x 500cm
Povrchová úprava: impregnace, lazura
Výška: 200cm
Certifikováno normou: ČSN EN 1176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: