Zahradní dřevěný most 4m

Kód: 7568
45 000 Kč
Na objednávku

Překrásný zahradní mostek do Vaší zahrady. Kvalitně zpracovaný. Česká ruční výroba.

Délka 4 metry. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní most je vyroben z masivního dřeva, celodřevěný a pochozí. Můžete po něm bez problému chodit. Poctivá česká výroba. Jsou určené pro zahradní dekoraci i pro účelově pochozí most. Kvalitně zpracovaný.

Jak probíhá poptávka?

Přes email nebo osobní schůzka. Máte nějakou představu (obrázek, nákres, projekt, rozměry). Místo realizace potřebujeme vidět. Poradíme optimální řešení. Zpracujeme a navrhneme kalkulaci.

Jak probíhá montáž?

K zákazníkovi přijede montážní tým. Zahradní mostek je přivezen v celku i se zábradlím.  Umístění do terénu probíhá individuálně, dle předem dohodnutých podmínek. Možnost položení mostku na štěrk, kamínky, dlaždice, betonové lože, kovové patky. Nikdy na travnatý či hliněný povrch, kvůli vzlínající vlhkosti z půdy a následnému uhnívání.

Nátěr:

Vybírat můžete z celosvětově uznávaného vzorkovníku RAL nebo našeho vzorkovníku lazur na dřevo.  Také můžete dodat vlastní barvu, kterou již máte na zahradě.

Materiál:

Většinou zábradlí vyrábíme ze smrkového materiálu a pochozí část z evropského modřínu (terasová prkna).  Oblouková část (ohýbané dřevo) a pochozí podlaha je dodávána v celku. 

Pokud Vám nevyhovuje velikost, nevadí. Rádi Vám poradíme. Dřevěné mostky jsou vyráběny na zakázku, nejsou skladem.

V případě zájmu se neváhejte obrátit na naši firmu. Kontakt: Tomáš Slavík mob. 604 250 700. Rádi Vám poradíme, pomůžeme a bezplatně navrhneme optimální řešení Vašeho problému.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakázková výroba
Záruka: 2 roky
Výrobce: SLAVÍK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: