ACRA Trampolína 305 cm, venkovní, sada s ochrannou sítí ACRA

Kód: 05-CAA18
5 264 Kč
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trampolínový set ACRASPORT je dodáván včetně ochranné sítě, bez schůdků, které jsou, stejně jako ochranný potah, volitelným doplňkem. Trampolínové sety jsou vyvinuté v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami, navíc se zaměřením na vysokou kvalitu a precizní zpracování všech komponentů.

Konstrukce i aktivní odrazová plocha trampolíny jsou vyrobeny z předem testovaných materiálů vysoké kvality a námi dodávané trampolíny jsou proto špičkou ve svém oboru. Díky navržené konstrukci, s mnoha bezpečnostními prvky, maximálně pružné a odolné odrazové ploše, a důrazu kladenému na maximální bezpečnost a užitnou hodnotu, splňuje tato trampolína bezpečnostní normy německé zkušebny TÜV NORD.

Nekorodující galvanizované pružiny, odolná konstrukce rámu a aktivní plocha s vysokým odrazem, vyvinutá v USA, jsou vlastnosti, které řadí trampolínový set mezi špičkové výrobky.

Součástí trampolíny je ochranný kryt na pružiny zabraňující poranění osob při skákání. Tento kryt je při dešti mírně nasáklivý, voda ale brzy vysychá.

Set 305 cm dále obsahuje ochrannou síť včetně konstrukce zajišťující bezpečnost akční plochy. K setu jsou ještě určené volitelné doplňky- žebřík (doporučujeme náš model CAA25), ochranný potah proti povětrnostním vlivům, ochranná síť na nohy - proti možnosti lezení pod trampolínou (cílem je zabránit možnému zranění osob i zvířat při skákání), kotvící prvky zabraňující převrácení trampolíny nebo její odlétnutí při silných větrech. Všechny tyto výrobky je možné samostatně dokoupit dle vlastní potřeby.

Trampolíny Vám zajistí nejvyšší bezpečnost a kvalitu. Po dlouholetých zkušenostech s prodejem trampolín vybíráme ty nejkvalitnější materiály odolávající dlouhodobě extrémním podmínkám a našim zákazníkům se tak nabízíme maximální užitnou hodnotu.

Technický popis: - galvanizovaná konstrukce s maximální odolností proti korozi - 4 široké stojné dvojnožky zajišťují dokonalou stabilitu trampolíny - zesílený obvodový ochranný polštář s dlouhou životností - 64 galvanizovaných vysoce odolných pružin

Výška trampolíny: 65 cm

Průměr trampolíny: 305 cm

Nosnost trampolíny: 150 kg

Hmotnost trampolíny včetně ochranné sítě : 55 kg

Vhodné pro exteriérové využití

Schůdky nejsou součástí setu, je možné je dokoupit samostatně.

Odrazová plocha: - akční plocha s vysokým odrazem - materiál odrazové plochy speciálně vyvinutý v USA s dlouhou životností - odolný proti UV záření

Ochranná síť: - velmi pevná ochranná síť odolná proti UV záření - stabilitu a pevnost sítě zajišťuje 8 hlavních tyčí upevněných ke konstrukci trampolíny s ochranným návlekem z měkké pěnové hmoty - vstupní otvor je zajištěn zipem a pojistkou proti vypadnutí z akčního prostoru - snadná a rychlá montáž sítě 

Výška sítě: 180 cm 

Průměr sítě: 305 cm

 

Trampolínový set 305 cm je určený pro exteriérové i interiérové využití.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trampolíny ACRA
Hmotnost: 29 kg
Výrobce: Acra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: