Modulární sestava Camelot M20 100

Kód: 13026
134 131 Kč
Ve výrobě (5 týdnů)
Montáž Camelot
Nátěr Camelot

Certifikováno dle EN 1176

Dopadová plocha udržovaný trávník

Sestava neobsahuje skluzavku. Pro zobrazení konečné ceny hřiště, zvolte jednu ze skluzavek v souvisejících produktech.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moc pěkná velká sestava vhodná pro MŠ, obce a restaurace, hotely a školky. Sestava je doplněna lezeckými stěnami, houpací lávkou, průlezkou, hracím polem OXO i šplhací tyčí. Tyto herní prvky udělají ze sestavy centrum skvělé zábavy. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.

Hřiště Camelot M20 100 obsahuje: 1x věž se střechou, 2x věž bez střechy, 1x příčkový žebřík, 1x rovná šplhací síť, 1x šikmá šplhací síť, 1x lezecí stěna, 8x plastová madla pro přidržení u výlezů na věž, 1x šplhací tyč, 1x herní pole OXO, 1x houpací lávka, 1x průlezkový tubus

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme.

Herní sestava  je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, které je impregnované. Impregnace zaručuje dlouhou životnost tohoto dětského hřiště. Nosné části sestavy jsou vyrobeny z lepených hranolů, zaručujících tvarovou stálost a minimální praskání dřeva. Kotvení zaručuje výbornou stabilitu a jednoduchou montáž, také zamezuje kontaktu dřeva se zemí, aby vám sestava dlouho vydržela. Pro další zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Na střechu je použit odolný sendvičový materiál Dibond s hliníkovým jádrem o síle 3mm. Jedná se o materiál, který si zachovává svou životnost a barvu po dlouhá léta. Střecha tak nešedne a netrpí jako tomu bývá u dřevěných střech.

Jako dárek, je u této sestavy střecha dodávána v pěkném designu Muchomůrka s beruškou, což zajisté oživí každé hřiště.

Výška volného pádu této sestavy je 1m, proto můžete mít jako dopadovou plochu jen udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy. Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní sestavy se skluzavkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 320 kg
Dopadová výška: <1m
Kotvení: betonovací
Minimální plocha pro instalaci: 7x8,2m
Použitý materiál: severský smrk/laminát/HDPE-odolný plast/dibond
Povrchová úprava: impregnace/žárový pozink
Rozměr: 420x520x290 cm
Vhodné od: 3-14 let
Materiál dopadové plochy: udržovaný trávník
Certifikát shody s normou: ČSN EN 1176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: