Montáž Duoswing/Swing/Mini

 

Kvalifikovaná montáž podle normy ČSN EN 1176

Dostupnost Na objednávku
4 640 Kč
   
Kód produktu 8939
Kategorie Montáž a nátěr
Záruka 2 roky
 

Budování a montáž dětského zařízení podléhá normě ČSN EN 1176 1-7/2009

Veškeré montáže provádíme vždy v souladu s uvedenou normou EN 1176 1-7/2009

Herní prvky neumisťujeme do svažitého terénu. Pokud není jiná možnost umístění, je potřeba počítat s terénními úpravami (není započítáno do ceny montáže a bude účtováno zvlášť) 

Pod místem návrhu hřiště se nesmí nacházet žádné instalační rozvody (voda-kanalizace-světelné, datové a elektrické kabely-plyn...)

Herní prvky plánujte pokud možno na místě kde se nenachází zbytky staveb nebo velké kameny (nad 5cm) betony, kořeny stromů, skála, aj... Jinak budou účtovány vícepráce (nejsou započítány do ceny montáže) Na vás je, abyste provedli zkoušku terénu předem, a to tak, že na několika místech do hloubky 80cm zatlučete kovovou tyč.

V případě nepříznivých podmínek tzv. vyšší moci ( bouřka, déšť, sníh-mráz, silný vítr) se po dohodě montáž odkládá.

Zajistěte volný průjezd pro montážní vůz min. šíře 3 metry, a co nejblíže k místu určení herního zařízení. Při delší vzdálenosti budou účtovány vícepráce.

Pokud se již nachází na místě jiný herní prvek, který bude nahrazen bude účtována demontáž. Veškerý přesun většího množství materiálu účtovány vícepráce.

Pro ukotvení do terénu se používají různé druhy kotev. V případě betonování kotev je potřeba počítat s vytvrdnutím betonu. Min. 14 dní nepoužívat herní zařízení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: