Vláček s vagónem a prolézacím tunelem

Kód: 11468
67 790 Kč
Ve výrobě (4 týdny)
Montáž Doplňky
Nátěr Doplňky

Certifikováno dle ČSN EN 1176-1: 2018 ed.2

Dvě lavice uvnitř.

!! Nutná speciální doprava !!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prvek je certifikován dle ČSN EN 1176-1: 2018 ed.2  Je proto vhodný k užití na veřejných prostranstvích, stejně jako na pozemcích škol, školek, penzionů a restaurací. Díky své konstrukci i prolézacímu tunelu nabízí dostatek prostoru pro hru a zábavu

Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.

Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1 m. sestava je tedy vhodná pro umístění na udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy.

Celá nosná konstrukce hřiště se skládá z lepených hranolů 9x9 cm vhodně doplněných odolnou vodovzdornou překližkou. Na životnosti také přidává impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.

Sestava obsahuje – Konstrukci mašinky se zvýšenou podestou, mašinku s prolézacím tunelem, vagonek se dvěma lavičkami, vše v jednom.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje kvalitní impregnované dřevo, kotvení zaručuje výbornou stabilitu a jednoduchou montáž. Díky kotvení je také sestava mírně nadzvednuta nad terén a nedochází tak ke kontaktu dřeva se zemí, aby vám sestava dlouho vydržela. Pro další zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 500 kg
Dopadová výška: do 1 m
Kotvení: betonovací
Materiál: sevrský smrk / vodovzdorná překližka / Polypropylen / HDPE
Podklad: udržovaný trávník
Povrchová úprava: impregnace
Rozměr sestavy: 502 x 145 x 196 cm
Velikost bezpečnostních zón: 800 x 425 cm
Vhodné pro: děti od 3 - 14 let
Výška plošiny: 29cm
Výška sestavy: 196 cm
Certifikát shody s normou: ČSN EN 1176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: