Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Monkey´s pískoviště BIG 5x5m

 

ZDARMA: vrchní krycí ochranná síť, podkladová textilie, kotvení a barevné plastové sedáky. 

Certifikováno dle ČSN EN 1176:2018 ed2

Dřevo impregnováno

Dostupnost Ve výrobě (3 týdny)
24 420 Kč
   
Kód produktu 210
Kategorie Hřiště pro školy a obce
Záruka 2 roky
 

Pískoviště je vhodné pro umístění ve školách a mateřských školkách. Je vhodné i pro obecní nebo městské hřiště, do restaurací, k hotelům a penzionům.

V rozích pískoviště jsou umístěny barevné sedáky z velmi odolného HDPE plastu o síle 19 mm. Barva sedáků se odvíjí od momentální skladové dostupnosti materiálu. Při požadavku na konkrétní barvu nás kontaktujte, případně svůj požadavek uveďte do poznámky pří odeslání objednávky.

Součástí pískoviště jsou zatloukací kotvy. Dále oceníte speciální podložku pod písek, která zabrání prorůstání trávy a dětí k prohrabání v pískovišti. Díky tomu, že je toto pískoviště dodáváno se speciální UV vrchní ochrannou sítí, nehrozí, že do pískoviště napadá listí, či jiný nepořádek. Zároveň ochrání před toaletou nechtěných zvířecích návštěvníků.

Do pískoviště doporučujeme certifikovaný kopaný písek o jemnosti frakce 0-4mm, který má vhodnou vlhkost, tak aby bábovičky dobře držely tvar. Písek není součástí dodávky.

Pískoviště je dodáváno v demontu společně s veškerým potřebným spojovacím materiálem a návodem, dle kterého je možné pískoviště sestavit. Pokud si i přesto na montáž sami netroufáte, rádi Vám ji zajistíme - cenu odborné montáže naleznete v souvisejících produktech.

Kvalitní pískoviště z masivních KVH hranolů o velikosti 9x9cm. Tyto hranoly jsou velmi odolné, nekroutí se a při správné péči zajistí dlouhou životnost.

Dřevo je již ve výrobě opatřeno impregnací ve středně hnědém nebo zeleném odstínu. Pro delší životnost ještě doporučujeme dřevo natřít ochranným zdravotně nezávadným lakem či barvou. Pokud si i přesto na nátěr sami netroufáte, rádi Vám zajistíme - cenu odborného nátěru naleznete v souvisejících produktech.

Pískoviště nevyžaduje dopadovou plochu, může být umístěno na jakýkoliv rovný udusaný povrch. Pokud chcete mít kolem pískoviště pěkný trávník, který vydrží pobíhání dětí doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

Podobné produkty

Hmotnost 302 kg
Podklad rovný zpevněný podklad
Použitý materiál KVH lepené dřevěné hranoly, barevný HDPE plast UV stálý
Povrchová úprava impregnace
Rozměr 500x500x0,28
Síla materiálu 9x9cm
Údržba pravidelná dle ČSN
Velikost bezpečnostních zón 7x7m
Objem pískoviště (kolik písku potřebujete) 7m3
Možnost kotvení natloukací kotvy, žárově pozinkováno
Výška pádu 0,28m
Celková hmotnost (bez obalu) 286kg
Vhodné od 3 do 14 let
Certifikát shody s normou EN ČSN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: