Modulární sestava Camelot AutoDakar 100

Kód: 11459
133 230 Kč
Ve výrobě (5 týdnů)
Montáž Camelot
Nátěr Camelot

Sestava je certifikována dle ČSN EN 1176-1:2018 ed.2

Pro konečnou cenu sestavy prosíme zvolte skluzavku v souvisejících produktech

Dopadová plocha udržovaný trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava je tvořena z modulárního systému Camelot, který je certifikován dle  ČSN EN 1176-1:2018 ed.2 Sestava je proto vhodná k užití na veřejných prostranstvích, stejně jako na pozemcích škol, školek, penzionů a restaurací.

Pro zobrazení konečné ceny sestavy zvolte skluzavku v souvisejících produktech.

Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.

Design sestavy je doplněn o prvky z kvalitních HDPE plastových desek tak, aby připomínaly nákladní automobil a tím podporuje nejen pohybové aktivity dětí, ale i rozvoj fantazie.

Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1 m. sestava je tedy vhodná pro umístění na udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy.

Celá nosná konstrukce hřiště se skládá z lepených hranolů 9x9 cm, které zajistí, že si dřevo zachová svůj tvar po dlouhou dobu a nedojde tak k jeho zkroucení či popraskání. Na životnosti také přidává impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.

Sestava obsahuje – 2x věž bez střechy, 2x prolézací tunel, 1x přechodovou lanovou lávku, 1x kolmou nástupní síť, Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1m.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám odbornou montáž zajistíme .

Životnost sestavy zaručuje kvalitní impregnované dřevo, kotvení zaručuje výbornou stabilitu a jednoduchou montáž. Díky kotvení je také sestava mírně nadzvednuta nad terén a nedochází tak ke kontaktu dřeva se zemí, aby vám sestava dlouho vydržela. Pro další zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1 m. sestava je tedy vhodná pro umístění na udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass  nebo Saf , které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 195 kg
Kotvení: betonovací
Materiál: severský srmk / HDPE plast / vodovzdorná překližka /
Podklad: udržovaný trávník
Povrchová úprava: impregnace
Rozměr sestavy: 624 x 125 x 250 cm
Velikost bezpečnostních zón: 1000 x 425 cm
Vhodné pro: dětí od 3 do 14 let
Výška plošiny: 100 cm
Výška sestavy: 250 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: