• 1 z 2
 

Flexi sestava 5 - H1 150 Premium .

 

Certifikováno dle EN 1176.

Sestava neobsahuje skluzavku. Pro zobrazení konečné ceny hřiště zvolte jednu ze skluzavek v souvisejících produktech.

 

Dostupnost Ve výrobě (4 týdny)
Montáž Flexi
Nátěr Flexi
109 380 Kč
   
Kód produktu 0067229
Značka HEROLD
Kategorie Hřiště pro školy a obce
 

Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.

Herní sestava se skluzavkou je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace, velmi dobře podpoří pohybovou aktivitu dětí.

hřiště Flexi sestava 5 H1 150 Premium obsahuje – 2x věž se střechou, 2x věž bez střechy, 2x lezecí stěna, 1x houpací lávku, 4x bezpečnostní polštářek, 1x ráhno k zavěšení houpačky, 1x houpačkový sedák

Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1,5 m. Vybrat si můžete v souvisejících produktech 

Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1,5 m. Z toho důvodu musí být pod hřiště Flexi sestava 5 H1 150 Premium vytvořena dopadová plocha dle normy EN 1176.

Můžeme Vám zde doporučit zatravňovací dopadové plochy Grass nebo Saf , které naleznete v naší sekci s dopadovými plochami. Nebo si dopadové plochy si mžete vytvořit svépomocí. Tehdy je potřeba pod sestavou vytvořit 30 cm silnou vrstvu kačírku, písku nebo drcené kůry. Pro sestavu Flexi sestava 5 H1 150 je zapotřebí 110 m2 dopadové plochy. Volte 110 ks Grass nebo 74 ks Saf.

Navíc tato verze premium je mnohem odolnější než její klasická verze. Tato sestava je vylepšena o kvalitní střechu s HDPE desek o síle 15 mm která na dálku oslní výraznou červenou barvou. Podlaha je navíc zhotovena z protiskluzové překližky.

Celá nosná konstrukce hřiště se skládá z lepených hranolů, které zajistí, že si dřevo zachová svůj tvar po dlouhou dobu a nedojde tak k jeho zkroucení či popraskání. Na životnosti také přidává impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.

Sestava je pro lepší stabilitu do terénu kotvena betonováním. Betonovací patky jsou součástí montážního balíčku dodávaného se sestavou.

Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme. 

Hmotnost 340 kg
Celková výška 305
Délka skluzavek 320
Kotvení betonovací
Podklad dopadová plocha dle EN 1776
Podlaha vodovzdorná překližka
Použitý materiál severský smrk
Povrchová úprava impregnace
Střecha sendvičové desky Dibond
Údržba pravidelná dle ČSN
Výška pádu 1.5
Velikost bezpečnostních zón 1110x910

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: