Monkey´s pískoviště BIG 3x3m

Kód: 209
21 710 Kč
Ve výrobě (4 týdny)
Montáž pískoviště
Nátěr pískoviště

ZDARMA: vrchní krycí ochranná síť, podkladová textilie, kotvení a barevné plastové sedáky. 

Certifikováno dle ČSN EN 1176:2018 ed2

Dřevo impregnováno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pískoviště je vhodné pro umístění ve školách a mateřských školkách. Je vhodné i pro obecní nebo městské hřiště, do restaurací, k hotelům a penzionům.

V rozích pískoviště jsou umístěny barevné sedáky z velmi odolného HDPE plastu o síle 19 mm. Barva sedáků se odvíjí od momentální skladové dostupnosti materiálu. Při požadavku na konkrétní barvu nás kontaktujte, případně svůj požadavek uveďte do poznámky pří odeslání objednávky.

Součástí pískoviště jsou zatloukací kotvy. Dále oceníte speciální podložku pod písek, která zabrání prorůstání trávy a dětí k prohrabání v pískovišti. Díky tomu, že je toto pískoviště dodáváno se speciální UV vrchní ochrannou sítí, nehrozí, že do pískoviště napadá listí, či jiný nepořádek. Zároveň ochrání před toaletou nechtěných zvířecích návštěvníků.

Do pískoviště doporučujeme certifikovaný kopaný písek o jemnosti frakce 0-4mm, který má vhodnou vlhkost, tak aby bábovičky dobře držely tvar. Písek není součástí dodávky.

Pískoviště je dodáváno v demontu společně s veškerým potřebným spojovacím materiálem a návodem, dle kterého je možné pískoviště sestavit. Pokud si i přesto na montáž sami netroufáte, rádi Vám ji zajistíme - cenu odborné montáže naleznete v souvisejících produktech.

Kvalitní pískoviště z masivních KVH hranolů o velikosti 9x9cm. Tyto hranoly jsou velmi odolné, nekroutí se a při správné péči zajistí dlouhou životnost.

Dřevo je již ve výrobě opatřeno impregnací ve středně hnědém nebo zeleném odstínu. Pro delší životnost ještě doporučujeme dřevo natřít ochranným zdravotně nezávadným lakem či barvou. Pokud si i přesto na nátěr sami netroufáte, rádi Vám zajistíme - cenu odborného nátěru naleznete v souvisejících produktech.

Pískoviště nevyžaduje dopadovou plochu, může být umístěno na jakýkoliv rovný udusaný povrch. Pokud chcete mít kolem pískoviště pěkný trávník, který vydrží pobíhání dětí doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro školy a obce EN 1176
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 178 kg
Podklad: rovný zpevněný podklad
Použitý materiál: KVH dřevo, HDPE plast, konstrukční ocel
Povrchová úprava: impregnace
Rozměr: 300x300x28cm
Síla materiálu: 9x9cm
Údržba: pravidelná dle ČSN
Velikost bezpečnostních zón: 500x500
Materiál dopadové plochy: udržovaný trávník
Certifikát shody s normou: ČSN EN 1176
Vhodné od: 3-14 let
Možnost kotvení: zatloukací kotvení
Dopadová výška: 0,28m
Doporučené množství písku: 2,52m3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: