Flexi sestava 5 - S 150 Premium .

Kód: 0051036
112 741 Kč –10 %
Flexi sestava 5 - S 150 Premium .
112 741 Kč –10 % 100 822 Kč
Na objednávku
Montáž Flexi
Nátěr Flexi

Certifikováno dle EN 1176.

Sestava neobsahuje skluzavku. Pro zobrazení konečné ceny hřiště zvolte jednu ze skluzavek v souvisejících produktech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.

Herní sestava se skluzavkou je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace, velmi dobře podpoří pohybovou aktivitu dětí.

Hřiště Flexi sestava  5 S 150 Premium obsahuje – 2x věž se střechou, 2x lezecí stěna, 1x šplhací tyč,1x hrazda, 4x bezpečnostní polštářek, 1x lezecí síť

Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1,5 m. Vybrat si můžete v souvisejících produktech 

Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1,5 m. Z toho důvodu musí být pod sestavou Flexi sestava  5 S 150 Premium vytvořena dopadová plocha dle normy EN 1177.

Můžeme Vám zde doporučit zatravňovací dopadové plochy Grass nebo Saf,  které naleznete v naší sekci s dopadovými plochami. Pro sestavu Flexi sestava 5 S 150 je zapotřebí 99 m2 dopadové plochy. Nebo si dopadové plochy můžete vytvořit svépomocí. Tehdy je potřeba pod sestavou vytvořit 30 cm silnou vrstvu kačírku, písku nebo drcené kůry. 

Navíc tato verze premium je mnohem odolnější než její klasická verze. Tato sestava je vylepšena o kvalitní střechy ze sendvičového materiálu s hliníkovým jádrem Dibond o síle 3 mmkteré na dálku oslní výraznou červenou barvou. Podlaha je navíc zhotovena z protiskluzové překližky.

Celá nosná konstrukce hřiště se skládá z lepených hranolů, které zajistí, že si dřevo zachová svůj tvar po dlouhou dobu a nedojde tak k jeho zkroucení či popraskání. Na životnosti také přidává impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.

Sestava je pro lepší stabilitu do terénu kotvena betonováním. Betonovací patky jsou součástí montážního balíčku dodávaného se sestavou.

Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní sestavy se skluzavkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 kg
Celková výška: 335
Délka skluzavky: 320
Kotvení: betonovací
Podklad: dopadová plocha dle EN 1177
Podlaha: vodovzdorná překližka
Použitý materiál: severský smrk
Povrchová úprava: impregnace
Rozměr: 520 x 780
Střecha: sendvičkové desky Dibond
Údržba: pravidelná dle ČSN
Velikost bezpečnostních zón: 870 x 1080
Výška pádu: 1.5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: