• 1 z 3
 

Herní sestava Xylofón

 

!!Speciální doprava 1 900 Kč!!

Certifikováno ČSN EN1176

Velikost 2 x 2m

Dopadová plocha udržovaný trávník

Dostupnost Ve výrobě (5 týdnů)
17 790 Kč
   
Kód produktu 0045156
Značka HEROLD
Kategorie Herní prvky z AKÁTU
 

UPOZORNĚNÍ: Herní prvek je vyroben z volně rostlého akátového dřeva, jehož přirozenou vlastností je pozvolné vysychání. Běžnou situací je, že se mohou objevit praskliny o velikosti až 8 mm. Tyto praskliny ovšem nijak nenarušují funkci ani stabilitu.

Masivní herní sestava - Xylofón je vyrobená z kvalitního a odolného akátového dřeva. Tato sestava vhodně doplní dětská hřiště a zabaví děti všech věkových kategorií na dlouhý čas.
Dřevo je ošetřené impregnací a vysoce odolnou lazurou. 

Dodávka obsahuje veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech. Kotvení je u sestavy zajištěno prodloužením nosných stojek pod úroveň terénu a uložením do betonového lože. Pro zvýšení pevnosti kotvení je možné stojky osadit kovovým kotvením, které naleznete v souvisejících produktech.

Sestava nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Zachová si tak svůj přírodní vzhled a nenásilně tak doplní okolí, ať již budete sestavu umisťovat do parku nebo lesa, zároveň ale rovnými liniemi nenaruší moderní vzhled měst a obcí. Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník  proti vyšlapání.Hmotnost 200 kg
Délka 200cm
Kotvení betonuje se přímo do terénu
Materiál akátové dřevo
Nutný volný prostor 500 x 500cm
Povrchová úprava impregnace, lazura
Výška 200cm
Certifikováno normou ČSN EN 1176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: