Popis
Dětská hřiště Variant Max A Premium. Rádi bychom Vám představili jedno z nejvariabilnějších dětských hřišť současnosti - Variant Max A Premium. Tato sestava je vytvořena z kvalitních impregnovaných mimostředových profilů, které sestavě zabezpečují dlouholetou životnost bez jakýchkoliv známek opotřebení. Střecha vyrobena z červené dibondové desky 4mm, která je velice odolná proti korozi, má vysokou tuhost, rovnost a UV filtr. Dětská hřiště vyrábíme pouze z kvalitních materiálů.
Červenou střechu dibond také nabízíme v designu muchomůrka. Tu si prosím zvolte v sekci související produkty.
rozměr okének: 36x40cm
rozměr dvířek: 52x111cm
Balení dále obsahuje:
|
K tomuto hřišti patří záruka 5let! (platí při dodržení následujících podmínek - kliknutím zvětšíte)
Navíc nabízíme letošní rok ke skluzavce Monkey´s Home drobný dárek
POZOR NEPLATÍ U SKLUZAVKY EKO-LINE!
Vyrobeno z materiálu: |
Hoblované lepené hranoly /severský smrk Střecha DIBOND |
Nosnost: | 200kg 3-4 osoby |
Povrchová úprava: | impregnace |
Bezpečnost především: | Bezpečnostní kryty z pěnového PE zcela ZDARMA! Výrobek splňuje náročné testy certifikátu "Bezpečná hračka" |
Montáž: | montáž sestavy 4 osoby / cca 5 hodin |
Barvy: |
Spotřeba barvy/lazury na dva nátěry cca 82m |
Doporučujeme Vaší pozornosti i možnost přikoupení rozšiřujících modulů, které můžete zakoupit i samostatně pro všechny verze dětského hřiště Variant Max A PREMIUM.
Podobné produkty
Hmotnost | 150 kg |
Kotvení | zavrtávací kotvy |
Materiál | smrk |
Podlaha | je součástí hřiště |
Povrchová úprava | hnědá impregnace |
Rozměr | d.430 x š.260 x v.305cm |
Střecha | červený dibond |
Vhodné od | děti od 3 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.